Garance nejnižší ceny


Garance "nejnižší" ceny na českém trhu:

* Pokud zjistíte, že námi nabízené zboží nabízí konkurenční obchod za cenu nižší, a upozorníte nás na to, ve většině případů Vám nabídneme cenu ještě nižší než je nabídka konkurence, bohužel je nemožné neustále aktualizovat ceny u několik tisíc produktů v závislosti na změně kurzu.

* Na případný cenový rozdíl je možné poukázat písemně na náš e-mail. Do předmětu napište "Garance ceny". Do e-mailu je třeba uvést:

- název Vámi poptávaného výrobku a internetový odkaz na něj z našeho e-shopu;

- cenu konkurence, internetový odkaz na daný výrobek u konkurence;

- internetovou adresu konkurenčního e-shopu.

* Na majly bez potřebných náležitostí nereagujeme.

* Po ověření naším pracovníkem Vás budeme zpravidla do 24 hodin kontaktovat.

* Garanci nejvýhodnější ceny je možné uplatnit před vlastním nákupem. Naše Garance nejvýhodnější ceny Vám zaručuje, že na Vámi zakupované zboží od nás vždy obdržíte tu nejvýhodnější cenu na trhu. Ceny nabídnuté v rámci Garance nejvýhodnější ceny jsou konečné a nevztahují se na ně další slevy.

 

Podmínky pro akci garance "nejnižší ceny":

* Zboží musí nabízet maloobchod, maloobchodní řetězec, nebo jakýkoliv internetový obchod se sídlem v České republice !!!

* Zboží musí mít stejné vlastnosti (značku, barvu, velikost…), musí být stejné kvality a dodací lhůta musí být srovnatelná s naší dodací lhůtou.

* Do ceny zboží musí být započteny i další související poplatky stejně jako v našem internetovém obchodě (poštovné, balné, recyklační poplatky... ).

* Nevztahuje se na zboží, na které jsou uplatněny speciální cenové akce a nabídky (výprodej, snížená záruka, bazarové zboží, podmínka velkého odběru, zboží v akci atp.). Dále nám neposílejte odkazy z Aukra, Allegra, Ebay atp. !!!

* Zboží je určeno jen koncovému zákazníkovi.

* Vyhrazujeme si právo posouzení věrohodnosti uvedeného odkazu. Dále si vyhrazujeme právo odmítnout Vámi uvedený odkaz bez udání důvodu.